top of page

PARDUOTUVĖ - ONLINE KONSULTACIJA "BLITZ"

Išspręsk neduodantį ramybės klausimą per

30 min. konsultaciją.

Kokius klausimus galima išspręsti?

 • Jūsų ar vystytojo paruošto plano peržiūra / rekomendacijų pateikimas.
   

 • Galvosūkiai projektuojant apšvietimą, rozetes, santechnikos įrangą.

 • Kai sunku pasirinkti planuojant, apstatant namus, renkantis apdailos medžiagas ar spalvas.
   

 • Vieno kambario perplanavimas (vonia, virtuvė ar kt.).

 • Įmonių, specialistų, parduotuvių ar kitų konkrečių medžiagų tiekėjų rekomendacijos;
   

 • Sklypo situacijos įvertinimas.

Po pokalbio el. paštu atsiunčiu santrauką (brėžinys, rekomendacijos, nuorodos).

Rezultatas

Kaip vyksta konsultacija?

Prieš pokalbį paprašysiu atsiųsti savo klausimus, ir informaciją apie esamą situaciją, kad galėčiau tinkamai pasiruošti.

Skambutis vyksta "Google meet" platformoje. Rekomenduoju jungtis per kompiuterį, kad aiškiau matytumėte detales, apie kurias kalbama.

"Nuolat gilinu žinias profesinėje srityje, domiuosi netik interjero, bet teisinės bazės, statybinių konstrukcijų, inžinerinių sprendimų naujovėmis."

Studijos įkūrėja Rūta Jakštaitė yra atestuota Architektų rūmų narė, turinti teisę dirbti ir Paveldo teritorijose. Profesionaliai projektuoja įvairius statinius bei interjerus nuo 2011 metų.

ATSILIEPIMAI

Norime Jums padėkoti ir kartu pasidžiaugti už išties profesionaliai atliktą mūsų sodybos projektą, už Jūsų idėjas, už mokėjimą išklausyti, išgirsti mūsų nuomonę,  už argumentuotą kritiką  mūsų norams, už savo iniciatyva suplanuotą atvykimą į sodybą. Taip pat didelis Ačiū Jums už papildomus darbus, dėl kurių nebuvo tartasi, šiltą bendravimą ir išpildytus mūsų lūkesčius!

Sandra

Add paragraph text. Click “Edit Text” to update the font, size and more. To change and reuse text themes, go to Site Styles.

Giedrė

Add paragraph text. Click “Edit Text” to update the font, size and more. To change and reuse text themes, go to Site Styles.

Paulius ir Margarita

bottom of page