top of page

Naujų metų pradžia - puikus metas sulėtinti tempą ir skirti laiko savo namams. Jeigu pavargote nuo netvarkos ir chaoso - kviečiu jaukiai įsitaisyti ir skaityti toliau. Pakalbėsime apie minimalizmą, ir kaip jis gali padėti sukurti jaukias, harmoningas erdves, o straipsnio pabaigoje rasite 30-ies dienų minimalizmo gidą, kuris padės Jums naujuosius metus pasitikti lengviau.

Ar žinote tokią sąvoką kaip “vizualinė švara”? Visi daiktai, besivoliojantys namuose be vietos - tai “triukšmas”, kuris nejučia vargina. Sumažindami daiktų kiekį, galime netgi pagerinti savo psichinę sveikatą. Rami minimalizmo atmosfera padeda atsipalaiduoti ir pasikrauti. O juk savo namuose to ir trokštame, ar ne?
 

O taip pat atrasite ir kitus privalumus:
 

  • Minimalistiškiems namams reikia mažiau priežiūros. 

  • Mažiau daiktų reiškia mažiau dulkių ir alergijų

  • Neperkrautoje aplinkoje, padidėja produktyvumas

  • Mažiau streso ir nerimo

NEMATOMI PRIVALUMAI

Paprastumas, estetika ir funkcionalumas - stengiamės tai sukurti kiekviename ARR.studijos projekte. Dalinamės keliais principais, kuriuos taikome kūryboje:

 

  • Investuokite į kokybę. Geriau mažesni namai su mažiau daiktų, tačiau įrengti kokybiškai. Kruopščiai suprojektuoti ir meistriškai įrengti sprendimai - niekada neišeis iš mados.

  • Neperkraukite erdvės. Kambaryje turėtų būti tik vienas, svarbiausias fokuso taškas (ang. “Focal point”), kuriame dėstomi dekoratyvūs akcentai.

  • Svarbu suplanuoti sandėliavimo vietas visiems namų daiktams. Uždaros spintos su varstomom durim tam tinka geriausiai.

  • Naudokite šiltus neutralius atspalvius: Šilti atspalviai, natūralios medžiagos (vytelės (ratanas), vilna, linas, mediena, akmuo), rankų darbo gaminiai ir gilesnės faktūros - suteikia namams šilumos ir jaukumo. 

  • ​Daiktų kiekio sumažinimas. Rekėtų laikas nuo laiko peržiūrėti savo turimus daiktus, nes jie linkę kauptis. Išmeskite, atiduokite, ar parduokite nebenaudojamus daiktus, ir pamatysite, kaip namuose atsiranda daugiau erdvės kvėpuoti.

ĮSIRENGINĖJANTIEMS NAMUS

30 dienų miminalizmo gidas

Nebūtina įsirenginėti namus nuo nulio, kad galėtumėte pritaikyti šiuos principus.

Jeigu norite susidraugauti su minimalizmu ir atrasti savo namuose daugiau erdvės, paruošėme Jums 30 dienų gidą. Jį gausite visiškai nemokamai. Viskas, ką reikia padaryti - tai pasekti ARR.studiją Instagrame ir parašyti asmeninę žinutę su žodžiu “minimalizmas”.

 

Daugiau įkvėpimo

Dalinamės Youtube kanalais, kurie kalba apie minimalizmą  namuose. Tikimės, kad Jie suteiks Jums įkvėpimo atrasti grožį paprastume.

https://www.youtube.com/@BenitaLarsson

https://www.youtube.com/@EugeniaDiaz

https://www.youtube.com/@MalamaLife

https://www.youtube.com/@MadisunGray

Rajivsurendra, Jenny Mustard

bottom of page