top of page

Patarimai kuriuos lengvai pritaikysite. Tai, kas sena ir vertinga - buvo atnaujinta (parketas, durų rankenos, virtuvės komplektas). O renkantis naujus daiktus, buvo laikomasi filosofijos, kad jeigu pirkti,

Tvarus ir funkcionalus interjero atnaujinimas

Šis būstas Antakalnyje buvo įrengtas prieš daugiau nei dešimtmetį. Per tokį laiką šeimininkų poreikiai pasikeitė, tad norėjosi atsinaujinti.

Tvarumas

Tai, kas sena ir vertinga - buvo atnaujinta (parketas, durų rankenos, virtuvės komplektas). O renkantis naujus daiktus,

GRAŽIAUSI MANO NAMAI

Didžiausia problema, dėl kurios mane pasikvietė – tai išspręsti vaikų lovyčių rebusą.. Nors tai ne pagrindinis šeimos būstas, bet grįžus atostogų į Vilnių, vaikai miegodavo tame pačiame kambaryje su tėvais. Kol vaikai buvo mažiukai, tai nekėlė problemų, taičiau vaikams ūgtelėjus - jau išties norėjosi atskirų, privatesnių erdvių.


Buto koridorius buvo itin aukštas, ir paskaičiavome, kad įmanoma įrengti papildomą kambarį – antresolę vaikams. Taip koridoriuje atsirado mediniai laipteliai, vedantys į vaikų miegamąjį. Čia abiems vaikams yra atskiros lovytės, ir nedidelė erdvė, kurią kiekvienas gali dekoruoti ir naudoti pagal savo poreikius. Prie lovyčių esančius žaismingus tapetus,
kiekvienas vaikas išsirinko pats. Svetainės/virtuvės erdvėje taip pat norėjosi atsinaujinti. Šeimininkai juto poreikį virtuvėje susidėti daugiau daiktų ir įrangos.


Buvo nuspręsta palikti seną virtuvęs baldą, tačiau jam pridėjome viršutinę juodą spintelę su solidžiomis frezuotomis durelėmis, kur pasislėpė integruojamas gartraukis. Šalia suprojektuota pakabinama konsolė, kuri tarnauja ir kaip baras – atidarius dureles, gaunamas papildomas stalviršis.

PADIDĖJĘS BŪSTO PLOTAS

bottom of page